HP CLT-Y6062S SS706A Y6062 originální
Kód: CHPSS706AXNGDetailní popis produktu
Originální žluté tonerové kazety Samsung s výtěžností 20 000 stran s ekologickou certifikací od TÜV Rheinland® byly vyvinuty pro použití ve vaší tiskárně Samsung, aby poskytovaly kvalitní tiskové výsledky. Získáte špičkový výkon, stoprocentní spolehlivost a působivou kvalitu při každém tisku.[2]

Originální tonerové kazety HP se snadno používají, jsou bezpečné a byly navrženy s ohledem na udržitelnost.
Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které vám zajistí konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Toner HP zajišťuje barevné výtisky špičkové kvality s ostrým textem, se kterými můžete skvěle prezentovat svou firmu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 15 000 stran |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 6062S |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 15000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Deklarovaná výtěžnost je odhadovaná na základě 5% pokrytí. Skutečný počet stran může být ovlivněn provozním prostředím, intervalem tisku, grafikou, typem média a formátem média. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá 15 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Název řady | CLT |
| Hardwarová kompatibilita | CLX-9250ND/9250NA/9350ND/9350NA |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 až 104 °F |
| Celkem CO2e (kg) | 5.1 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Barevný nebo černobílý | Color |
| Technologie tisku | Laser |
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 510 x 124 x 112 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | SS706A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | 1,65 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 191628455683 |
| Barva: | žlutá |
| Provedení: | originální |
| Výrobce: | HP |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | HP Inc |
|---|---|
| Adresa : | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spaina, Spain |
| E-mail : | reg@hp.com |
| Zástupce výrobce v EU : | HP Inc |
| Adresa zástupce v EU : | Za Brumlovkou 1559/5, 140 00, Praha 4 - Michle |
| E-mail zástupce v EU : | reg@hp.com |
