HP DHE-8000 DHE-8000 černá
Kód: QMHPM80ENB00Detailní popis produktu
HP DHE-8000, Call center headset, ovládání hlasitosti
Společnost HP se rozhodla vyhovět všem, kteří pracují v call centrech, kanceláři a nebo i doma. Všichni víme, jak je tento typ práce náročný a mít pohodlný headset, který splní všechny Vaše požadavky je nutností. Proto HP přineslo tato velmi pohodlná sluchátka s mikrofonem DHE-8000. Na první pohled Vás zaujme jemný design, který určitě neurazí ba naopak - moderní kombinace barev černo-stříbrné zapadne do každé kanceláře či call centra. Pro zapojení je zde USB 2.0 kabel a na kabelu naleznete i ovládání hlasitosti.Všesměrový mikrofon s čistým hlasovým přenosem
Aby Vaše komunikace probíhala bez sebemenších problémů je zde všesměrový mikrofon, který zachytí každé Vaše slovo. Není nic horšího, než když Vás druhá strana špatně slyší a nebo vypadává zvuk - s tímto headsetem nemusíte mít vůbec žadné starosti a přenos hlasu je křišťálově čistý.
Náušníky pro celý den v práci
Trápí Vás únava po dlouhých hodinách telefonování? DHE-8000 se postará o Vaše uši, které se budou cítit jako v bavlnce i po nekonečném dni v práci. Pro náušníky byla použita měkká výplň, která dokonale obklopí Vaše uši a zaručí příjemný pocit na celý den.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Průměr reproduktoru: | 30 mm |
| Impedance: | 150? |
| Citlivost reproduktoru: | 120 dB |
| Materiál náušníku: | Koženka |
| Materiál měniče: | Neodymový magnet |
| Typ mikrofonu: | všesměrový - sklápěcí |
| Frekvenční odozva mikrofonu: | 100 - 16.000 Hz |
| Citlivost mikrofonu: | -38 ± 3dB (0dB=1V/ Pa, při 1KHz) |
| Odnímatelný mikrofón: | Ne |
| Sound pressure level: | 60 dB |
| Tlačítka na kabelu: | Ovládání hlasitosti, zapnutí/vypnutí mikrofonu |
| Připojení: | USB 2.0 |
| Délka kabelu: | 2.1 m |
| Kompatibilní s: | Windows, MAC |
| Rozměr: | 168 x 130 x 50 mm |
| Hmotnost: | 123 g |
| Barva: | černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6972431710534 |
| Barva: | černá |
| Citlivost [dB]: | 101 a více |
| Způsob připojení: | drátová |
| Délka přivodního kabelu [m]: | 2.1 a více |
| Kategorie: | klasická |
| S mikrofonem: | sklopný |
| Připojení: | USB |
| Regulace hlasitosti: | ano |
| Výrobce: | HP |
| Typ ozvučení: | 2.0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | HP Inc |
|---|---|
| Adresa : | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spaina, Spain |
| E-mail : | reg@hp.com |
| Zástupce výrobce v EU : | HP Inc |
| Adresa zástupce v EU : | Za Brumlovkou 1559/5, 140 00, Praha 4 - Michle |
| E-mail zástupce v EU : | reg@hp.com |
