HP tisková hlava C4962A HP 83 originální
Kód: IHPC4962AXNGDetailní popis produktu
HP 83 Purpurová tisková hlava DesignJet UV a čistič tiskových hlav
Profesionálové potřebující vylepšenou světlostálost v interiéru i exteriéru.

S tiskovými hlavami HP 83 UV a technologií HP Jetexpress získáte rychlý inkoustový tisk odolný vůči UV záření – bez kompromisů.
Value Pack nabízí tyto systémové komponenty za nižší cenu, než kdybyste je kupovali jednotlivě.
Inteligentní čipy vestavěné do každé inkoustové kazety a tiskové hlavy HP 83 UV monitorují spotřebu inkoustu, sledují opotřebení tiskové hlavy a upozorňují na nutnost výměny spotřebního materiálu.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava; Čistič tiskových hlav |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 83 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 13 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 512 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Designjet 5000 a 5500 |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 3.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Čárový kód palety | 20025184252827 |
| Číslo UPC | 882780756830 |
| Obsah balení | Tisková hlava; Čistič tiskových hlav |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 363,2 x 279,4 x 139,7 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 363 x 279 x 140 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 113 x 1 001 x 1 410 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 264 x 36 x 114 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 113 x 1 001 x 1 410 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,3 x 264,2 x 35,6 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru a USA |
| Počet kartonů na paletu | 110 |
| Větší množství hlavní krabice | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1100 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C4962A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,4 kg |
| Hmotnost balení | 0,23 kg |
| Hmotnost palety | 290,3 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cartridge inkoustové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 025184252823 |
| Barva: | červená |
| Provedení: | originální |
| Výrobce: | HP |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | HP Inc |
|---|---|
| Adresa : | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spaina, Spain |
| E-mail : | reg@hp.com |
| Zástupce výrobce v EU : | HP Inc |
| Adresa zástupce v EU : | Za Brumlovkou 1559/5, 140 00, Praha 4 - Michle |
| E-mail zástupce v EU : | reg@hp.com |
