HP MLT-D203U SU916A 203U originální
Kód: CHPSU916AXNGDetailní popis produktu
Ideální pro tisk dokumentů s ostrým černým textem a profesionálními obrázky – stránku za stránkou – rychlostí, pro kterou byla vaše tiskárna Samsung stvořena.
Spolehněte se na úžasné a konzistentní výsledky tisku – od první stránky až po poslední. Tiskněte každodenní dokumenty, zprávy, marketingové materiály a další materiály pomocí originálních tonerových kazet HP.
S živými barvami originálních tonerů HP budete tisknout působivější dokumenty pro lepší prezentaci vaší firmy.
Tiskněte rychle a kvalitně, jak byste od tiskáren nebo multifunkčních tiskáren Samsung očekávali. Originální tonerové kazety HP byly navrženy pro bezproblémové využití v tiskárnách a multifunkčních tiskárnách Samsung. Dosáhněte konzistentní a profesionální kvality a vyhněte se opakovanému tisku.
Dosáhněte konzistentních výsledků ve vysoké kvalitě HP – při každém tisku a s každou kazetou.
Čipy, firmware a obaly s ochranou před neoprávněnou manipulací. To vše přispívá k bezpečnosti originálních kazet HP pro kancelářský tisk, na kterou myslíme od navrhování až po výrobu.[3]
Využívejte ostrý a čitelný tisk k plnění každodenních úkolů s kazetami HP určenými pro vaši tiskárnu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 15 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 203U |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 15 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 15000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Na skutečný počet stran může mít vliv provozní prostředí, interval tisku, grafika, typ médií a formát médií. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Název řady | MLT |
| Hardwarová kompatibilita | ProXpress M3320/3310, ProXpress M3820, ProXpress M4020, ProXpress M3370, ProXpress M3870, ProXpress M4070 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 až 104 °F |
| Celkem CO2e (kg) | 5.4 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Barevný nebo černobílý | Black and white |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 191628482801 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 355 x 259 x 173 mm |
| Země původu | Čína |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | SU916A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | 2,16 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.16 kg |
| EAN: | 191628482801 |
| Barva: | černá |
| Kapacita: | ultra high capacity |
| Provedení: | originální |
| Výrobce: | HP |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | HP Inc |
|---|---|
| Adresa : | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spaina, Spain |
| E-mail : | reg@hp.com |
| Zástupce výrobce v EU : | HP Inc |
| Adresa zástupce v EU : | Za Brumlovkou 1559/5, 140 00, Praha 4 - Michle |
| E-mail zástupce v EU : | reg@hp.com |
