Marvo GT-006 GT-006
Kód: JPMWU006B0Detailní popis produktu
Gamepad Marvo GT-006
Navíc díky plug and play instalaci můžete začít hrát okamžitě bez složitého nastavování.
| Kompatibilita: | PC (Windows 7/8/10/11) |
| Počet tlačítek: | 15 |
| Vibrace: | Ano |
| Připojení: | USB |
| Délka kabelu: | 1.56 m |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 95 x 60 x 155 mm |
| Váha: | 200 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Joypady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.247 kg |
| EAN: | 6932391902738 |
| Barva: | černá |
| Počet tlačítek: | 15 |
| Připojení: | USB |
| Výrobce: | Marvo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | SHENZEN MARK TRADING CO., LTD. |
|---|---|
| Adresa : | 6th Floor, Building A, DongFangYaYuan, Chen Tian communities, Xixiang, Baoan District, Shenzhen, China |
| E-mail : | safety@marvo-tech.com |
| Zástupce výrobce v EU : | LAMA Plus s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Svatopluka Čecha 706/8, Karviná, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | gpsr@lama.cz |
