obal na tablet, TOOTSIE, 7", růžová
Kód: OMO007TAU0NNDetailní popis produktu
OBAL NA TABLET SE STOJÁNKEM- pro tablety do velikosti 7"
- se stojánkem
- gumičky v rozích pro zachycení tabletu
- zapínání na zip
- barva: růžová
- materiál: nylon
- rozměry: 21 x 13.5 x 1.5 cm
Údržba: Čistěte vodou a hadříkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly a sleevy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590274411876 |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | Nylon |
| Podle úhlopříčky: | 7"-8" |
| Výrobce: | Neutralle |
| Barva: | růžová |
| Materiál: | Nylon |
| Podle úhlopříčky: | 7"-8" |
| Výrobce: | Neutralle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | LAMA Plus s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Svatopluka Čecha 706/8, Karviná, Česká republika |
| E-mail : | gpsr@lama.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | LAMA Plus s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Svatopluka Čecha 706/8, Karviná, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | gpsr@lama.cz |
